Me-Par Lojistik Depo Yönetimi Çözümünde LV3+ Tercih Etti!

Fl Madeni Yağlar Tic. Ltd. Şti 'ne  Antre depo hizmetlerinin yanında tüm Türkiye'ye dağıtımı ME-PAR tarafından sağlanmaktatır. 1993 yılında kurulmuş olan ME-PAR ülkemizin büyük nakliye firmalarından biridir. ME-PAR Sancaktepe depolama alanındaki depo yönetim sistemi tercihini LV3+ yazılımından yana kullanmıştır.

Devamını oku...

Yiğit Akü Malzemeleri A.Ş. Üretim ve Depo Yönetimi Çözümünde AxionBlade'i Tercih Etti!

35 yılı aşan üretim hayatı boyunca, Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği inovatif ürünleriyle sektörde fark yaratan, Yıllık 7 milyon adet akü üretim kapasitesine sahip olan, Türkiye içinde 100 ana bayi ve 6000 tali bayi ile hizmet veren. Dünya akü sektöründe Platin, Tunç, Macpower, Helden, Distalong markalarıyla boy gösteren Yiğit Akü Malzemeleri A.Ş., Ankara işletmesinde gerçekleştirmekte olduğu üretim, malzeme amvar ve mamul ambar operasyonlarının barkodlu yönetimini sağlamak için AxionBlade® Professional'ı tercih etti.

Devamını oku...

Ekinciler Demir Çelik A.Ş. Depo ve Stok Yönetimini AxionBlade ile gerçekleştiriyor!

ekincilerAğır Sanayi sektörünün öncülerinden EKİNCİLER DEMİR ÇELİK SANAYİ A.Ş İskenderun işletmesinde gerçekleştirmekte olduğu mamul ambar ve yedek parça ambar operasyonlarının barkodlu yönetimini sağlamak için AxionBlade® Express'i tercih etti.

EKİNCİLER, uzun süren araştırmalarının ve ürün incelemelerinin ardından İskenderun'da bulunan tesislerinde kullanmak üzere AxionBlade® Express depo yönetim sistemini kullanmaktadır.

Devamını oku...

Demirsan Haddecilik, depo yönetimini Axion Blade® Express ile gerçekleştiriyor!

demirsanAğır Sanayi sektörünün köklü firmalarından DEMİRSAN HADDECİLİK SAN. ve TİC. A.Ş Gebze-Dilovası işletmesinde gerçekleştirmekte olduğu mamul ambar operasyonlarının barkodlu yönetimini sağlamak için AxionBlade® Express'i tercih etti.

DEMİRSAN, uzun süren araştırmalarının ve ürün incelemelerinin ardından Dilovası'nda bulunan tesislerinde kullanmak üzere AxionBlade® Express depo yönetim sistemini kullanmaktadır.

Devamını oku...

ASSISTT demirbaşların yönetimi konusunda FATS® Demirbaş Takip Sisteminde Karar Kıldı!

assisttassisTT, Kasım 2007’de yüzde 100 Türk Telekom iştiraki olarak kuruldu. Geleneksel çağrı merkezi işlevlerinin ötesine geçen assisTT, satış-pazarlama, sosyal medya yönetimi ve mailing gibi birçok alanda müşterilerine çözüm sunan bir contact center şirketidir. assisTT ülke genelinde sahip olduğu tüm demirbaşların yönetimi konusunda FATS® Demirbaş Takip Sistemi'ni kullanmaya karar vermiştir. Demirbaşların takibi ve yönetimi kurumlar için herzaman zahmetli ve zaman alıcı bir çalışma olmuştur. Senelik yapılan sayımlar ile verilerin yenilenmesi, amortisman hesaplamalarının düzenli yapılabilmesi gibi konular can sıkıcı bir hal almaktadır. 

Devamını oku...

LV3+ artık Trinoks ürün ailesinde!

mantisTrinoks Yazılım olarak müşterilerimize en doğru çözümü en kısa sürede sunabilmek için global çözümleri de ürün yelpazemizde bulundurmaktayız. Özellikle 3PL Lojistik alanında hizmet veren firmalara yönelik uçtan uca çözüm olan Logistics Vision (LV3+) ürünü sayesinde tam bir lojistik yönetim hizmeti sunabilmekteyiz.  

Devamını oku...

Büyük Kulüp, demirbaşların yönetimi konusunda FATS® Demirbaş Takip Sistemi kullanıyor!

bykklpHer yönü ile cemiyet hayatına ve diğer sosyal kulüplere öncülük eden, İstanbul'un en eski kulüplerinden biri olan Büyük Kulüp, işletme içerisinde bulunan tüm demirbaşların etiketlenmesi, sayımı ve yönetimi konusunda FATS® Demirbaş Takip Sistemi'ni kullanmaya başlamıştır.

Demirbaşların takibi ve yönetimi kurumlar için herzaman zahmetli ve zaman alıcı bir çalışma olmuştur. Senelik yapılan sayımlar ile verilerin yenilenmesi, amortisman hesaplamalarının düzenli yapılabilmesi gibi konular can sıkıcı bir hal almaktadır. 

Devamını oku...

Ceylan Intercontinental, demirbaşlarının yönetimi konusunda FATS® Demirbaş Takip Sistemi kullanma kararı aldı!

cylnİstanbulun gözde otellerinden biri olan Ceylan Intercontinental, otel içerisinde bulunan tüm demirbaşların etiketlenmesi, sayımı ve yönetimi konusunda FATS® Demirbaş Takip Sistemi'ni kullanma kararı almıştır.

Demirbaşların takibi ve yönetimi kurumlar için herzaman zahmetli ve zaman alıcı bir çalışma olmuştur. Senelik yapılan sayımlar ile verilerin yenilenmesi, amortisman hesaplamalarının düzenli yapılabilmesi gibi konular can sıkıcı bir hal almaktadır. 

Devamını oku...

Melis, depo otomasyonu konusunda tercihini Axion Blade® Express'den yana kullandı!

 Konserve Gıda sektörünün lider firmalarından EURO GIDA SAN. ve TİC. A.Ş (MELİS) İzmir Ödemiş tesislerinde gerçekleştirmekte olduğu üretim ve depolama hizmetlerinin barkodlu yönetimini sağlamak için AxionBlade® Express'i tercih etti.

MELİS, uzun süren araştırmalarının ve ürün incelemelerinin ardından İzmir'de bulunan tesislerinde kullanmak üzere AxionBlade® Express depo otomasyon sistemini satın alma kararı almıştır. 

Devamını oku...

Haribo, depo otomasyonu konusunda tercihini Axion Blade® Express'den yana kullandı!

 Şekerleme sektörünün lider firmalarından HARIBO Hadımköy tesislerinde gerçekleştirmekte olduğu depolama hizmetlerinin barkodlu yönetimini sağlamak için AxionBlade® Express'i tercih etti.

HARIBO, uzun süren araştırmalarının ve ürün incelemelerinin ardından Hadımköy'de bulunan tesislerinde kullanmak üzere AxionBlade® Express depo otomasyon sistemini satın alma kararı almıştır. 

Devamını oku...

Flormar Kozmetik, üretim takibi ve depo otomasyonu konusunda tercihini Axion Blade® Professional'dan yana kullandı!

 Kozmetik sektörünün lider firmalarından Flormar Kozmetik San. ve Tic. A.Ş Gebze tesislerinde gerçekleştirmekte olduğu üretim ve depolama hizmetlerinin barkodlu yönetimini sağlamak için AxionBlade® Professional'ı tercih etti.

Devamını oku...

Neden Trinoks?

logoTrinoks, 2002 yılından bu yana OT/VT sektöründe 100'ün üzerinde başarılı projeye imza atmış bir yazılım mühendislik firmasıdır. Müşterilerine en yeni teknolojiyi en kısa sürede sunmayı asıl amaç olarak benimsemiştir.
Depo Otomasyon Sistemi, Üretim Takip Sistemi ve Demirbaş Takip Sistemi alanlarında geliştirdiği ürünler yurt dışında ve Türkiye'de sektörünün öncü firmaları tarafından kullanılmaktadır.

Devamını oku

Bize Yazın!

captcha
Yeniden yükle