Hakkımızda

 

Trinoks Yazılım ve Bilgisayar Donanım Sistemleri A.Ş.

Merkezi İstanbul Ataşehir'de bulunan Trinoks Yazılım ve Bilgisayar Donanım Sistemleri A.Ş. bilgisayar ve yazılım dünyasındaki en son teknolojileri takip ederek müşterilerinin verimliliğini artırmaya yönelik çözümler sunmaktadır.

Trinoks, çok geniş yelpazede, iş yazılımları geliştirme ve kuruluşlar yapmanın yanısıra proje bazında donanım tedariği, danışmanlık, eğitim ve teknik destek hizmetleri de vermektedir. Otomatik Tanıma ve Veri Toplama Sektöründeki uzun süren deneyimlerini yazılım teknolojileri, veri tabanı teknolojileri ile birleştiren genç bir ekipten oluşan Trinoks hem Türkiye'de hem de dünyada yazılım endüstrisinde lider firma olmayı hedeflemektedir.

Trinoks tarafından geliştirilen yazılımlar, kuruluşların performansını artırma ve onlara rekabet avantajı kazandırma amacıyla hem hız hem de teknolojik alt yapısının geleceğe yönelik olması düşünülerek tasarlanmaktadır. Çözümlerimiz, değişik donanımlar üzerinde çalışabilmektedir ve değişik sistemler (ERP Sistemler, İlişkisel Veri Tabanları, Muhasebe Paketleri) ile entegre çalışacak ve gelişmeye açık olacak şekilde sağlam bir mimari ile geliştirilmektedir. Trinoks'un profesyonel yazılım ekibi, müşteri ile çok yakın çalışarak kuruluşların ihtiyaçlarına uygun basit ve hızlı çözümler üretmektedir. Trinoks ekibi aynı zamanda OTVT cihazlarının mevcut sistemlere entegrasyonu için uzmanlaşmıştır. Piyasada mevcut çeşitli barkod okuyucular, barkod yazıcılar, batch/RF barkod okuyuculu el terminalleri, Forklift terminalleri, endüstriyel bilgisayarlar ve farklı elektrik-elektronik ekipmanlar kullanılarak değişik projeler geliştirilmiştir.

Şirketimiz bünyesindeki yazılım ekipleri, müşterilerimizin projelerindeki gereksinimleri gözönüne alarak aşağıdaki teknolojileri kullanmaktadır. Fabrikalarda üretimi izlemek ve üretim hatlarından veri toplamaya yönelik olarak çalışan AxionBlade® Professional üretim takip sistemi yazılımları genelde fabrika ortamlarında üretimin kesintisiz çalışması ve izlenebilirliğin sağlanabilmesi için Isı, nem sensörleri, ışıklı panoları sürmek, dokunmatik ekranlar, hareket sensörleri, sabit barkod okuyucular vb. çeşitli çevre donanımlardan sürekli bilgi almakta ve bunları görüntülemektedir.

Şirketimizin diğer 2 ana ürünü AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi ve Fats® Demirbaş Takip Sistemi yazılımları Ms. Windows platformları ve .NET Teknolojileri kullanılarak geliştirilmiştir. Trinoks yaptığı projelerde, müşterinin verimliliğini artırmayı hedeflemektedir. Dolayısı ile projelere sadece bir yazılım projesi olarak bakmamakta, kullanılacak donanımların tespiti, analiz çalışmaları, müşteri ile beraber kurulum ve proje sonunda yapılan yazılım ve teknik donanım bakım anlaşmaları ile birlikte bir bütün olarak bakmaktadır. Trinoks kendi geliştirmiş olduğu yazılımların haricinde, yurt dışında gerçekleştirmiş olduğu iş ortaklıkları sayesinde dünya genelinde kendini ispatlamış çeşitli global uygulamaları müşterilerine sunabilmektedir. Bu uygulamalardan bir tanesi Motorola Solutions (Zebra) firmasının TekSpeech adlı yazılımıdır. Ürün depo işlemlerinizi tamamen sesli komut ile yapmanıza yardımcı olacak ve operatörlerinizi el terminali ektanlarını kullanmaktan kurtaracaktır. ürün detaylı incelemek için aşağıdaki listeden seçebilirsiniz.

Trinoks, SAP sisteminin Microsoft ürünleri ile kolay entegre olabilmesini sağlayan ve SAP sisteminde yer alan verilerin kolayca raporlanabilmesine olanak sağlayan Theobald Software ürünlerini de Türkiye içerisinde müşterilerine sunmakta ve ürünler ile ilgili eğitim ve kurulum hizmetlerini yerinde verebilmektedir. Şirketimiz, gerçekleştirmiş olduğu projelerde kullanılacak olan ya da müşterilerimizin harici olarak talep ettikleri donanımları direkt olarak ithal edebilmekte ve kurulum, eğitim hizmetleri ile birlikte müşterilerine sunabilmektedir. Endüstriyel donanım konusunda sektörde lider olan üretici firmalar ile iş ortaklıklarımız bulunmaktadır. Yazılımlarımızın bu donanımlar üzerinde sorunsuz çalıştığı üreticiler tarafından onaylanmıştır.

Bize Yazın!

captcha
Yeniden yükle

Bizden Duyun

Me-Par Lojistik Depo Yönetimi Çözümünde ...

Me-Par Lojistik Depo Yönetimi Çözümünde ...

Fl Madeni Yağlar Tic. Ltd. Şti 'ne Antr...

Yiğit Akü Malzemeleri A.Ş. Üretim ve Dep...

Yiğit Akü Malzemeleri A.Ş. Üretim ve Dep...

35 yılı aşan üretim hayatı boyunca, Ar-G...

Ekinciler Demir Çelik A.Ş. Depo ve Stok ...

Ekinciler Demir Çelik A.Ş. Depo ve Stok ...

Ağır Sanayi sektörünün öncülerinden EKİN...

Demirsan Haddecilik, depo yönetimini Axi...

Demirsan Haddecilik, depo yönetimini Axi...

Ağır Sanayi sektörünün köklü firmalarınd...

ASSISTT demirbaşların yönetimi konusunda...

ASSISTT demirbaşların yönetimi konusunda...

assisTT, Kasım 2007’de yüzde 100 Türk Te...