Ürünler ve Hizmetler

15 yılı aşkın süredir müşterilerimize en kaliteli çözümü sunabilmek için en yeni teknolojileri kullanarak uygulamalar geliştiriyoruz, sektörel gelişimleri ve ihtiyaçları yakından takip ediyoruz.

Trinoks Yazılım, müşteri ihtiyaçları ve hitap ettiği sektörler göz önüne alındığında farklı teknolojileri kullanan farklı yazılımlar geliştirmektedir. Trinoks 2 farklı yazılım grubu ile 2 farklı platform da yazılım geliştirmektedir.

Şirketimiz bünyesindeki yazılım ekipleri, müşterilerimizin projelerindeki gereksinimleri gözönüne alarak aşağıdaki teknolojileri kullanmaktadır. Fabrikalarda üretimi izlemek ve üretim hatlarından veri toplamaya yönelik olarak çalışan AxionBlade® Professional üretim takip sistemi yazılımları genelde fabrika ortamlarında üretimin kesintisiz çalışması ve izlenebilirliğin sağlanabilmesi için Isı, nem sensörleri, ışıklı panoları sürmek, dokunmatik ekranlar, hareket sensörleri, sabit barkod okuyucular vb. çeşitli çevre donanımlardan sürekli bilgi almakta ve bunları görüntülemektedir.  

Şirketimizin diğer 2 ana ürünü AxionBlade® Express Depo Otomasyon Sistemi ve Fats® Demirbaş Takip Sistemi yazılımları Ms. Windows platformları ve .NET Teknolojileri kullanılarak geliştirilmiştir. Trinoks yaptığı projelerde, müşterinin verimliliğini artırmayı hedeflemektedir. Dolayısı ile projelere sadece bir yazılım projesi olarak bakmamakta, kullanılacak donanımların tespiti, analiz çalışmaları, müşteri ile beraber kurulum ve proje sonunda yapılan yazılım ve teknik donanım bakım anlaşmaları ile birlikte bir bütün olarak bakmaktadır. Trinoks kendi geliştirmiş olduğu yazılımların haricinde, yurt dışında gerçekleştirmiş olduğu iş ortaklıkları sayesinde dünya genelinde kendini ispatlamış çeşitli global uygulamaları müşterilerine sunabilmektedir. Bu uygulamalardan bir tanesi İtalyan Works-it firmasının Vo-CE adlı yazılımıdır. Ürün depo işlemlerinizi tamamen sesli komut ile yapmanıza yardımcı olacak ve operatörlerinizi el terminali ektanlarını kullanmaktan kurtaracaktır. ürün detaylı incelemek için aşağıdaki listeden seçebilirsiniz. 

Trinoks, SAP sisteminin Microsoft ürünleri ile kolay entegre olabilmesini sağlayan ve SAP sisteminde yer alan verilerin kolayca raporlanabilmesine olanak sağlayan Theobald Software ürünlerini de Türkiye içerisinde müşterilerine sunmakta ve ürünler ile ilgili eğitim ve kurulum hizmetlerini yerinde verebilmektedir.  Şirketimiz, gerçekleştirmiş olduğu projelerde kullanılacak olan ya da müşterilerimizin harici olarak talep ettikleri donanımları direkt olarak ithal edebilmekte ve kurulum, eğitim hizmetleri ile birlikte müşterilerine sunabilmektedir. Endüstriyel donanım konusunda sektörde lider olan üretici firmalar ile iş ortaklıklarımız bulunmaktadır. Yazılımlarımızın bu donanımlar üzerinde sorunsuz çalıştığı üreticiler tarafından onaylanmıştır.

İletişim Bilgileri

Trinoks Yazılım A.Ş.

Adres: Küçükbakkalköy Mah. Barış Sk. No:2 Kat:3 Meriç Plaza Ataşehir - İstanbul

Telefon: +90 216 417 71 82

Fax: +90 216 417 84 95

Vergi Dairesi: Kozyatağı Vergi Diresi

Vergi No: 8590598753